Слухати

Збільшення страхового стажу - приховане прийняття пенсійного віку, — нардеп

19 травня 2017 - 13:47
Фракція "Самопоміч" вимагає, щоб законопроект щодо пенсійної реформи був підкріплений математичними розрахунками на 5-20 років
Збільшення страхового стажу - приховане прийняття пенсійного віку, — нардеп / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо розповів народний депутат Роман Семенуха.

За його словами про це він доповів прем’єр-міністру Володимиру Гройсману під час запитань уряду.

«Дуже важливо, щоб люди, яким сьогодні 35-45 років зрозуміли, що буде відбуватися, як це буде пов’язано зі зростанням економіки і обов’язково це має супроводжуватися демографічним прогнозом», — сказав Семенуха.

Він зазначив, що вже сьогодні ситуація не проста, оскільки сьогодні на майже 13 мільйонів працюючих людей приходиться 12,5 мільйонів пенсіонерів.

«Тези прем’єр-міністра про збільшення страхового стажу є нічим іншим, як приховане прийняття пенсійного віку. І ми вважаємо, що це неприйнятне», — наголосив Роман Семенуха.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+