Слухати

Це не трактористи, а професіонали працюють — боєць про обстріли бойовиків (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Це не трактористи, а професіонали працюють — боєць про обстріли бойовиків (ВІДЕО)

20 травня 2017 - 09:06
Українські бійці, які несуть службу на шахті Бутівка, розповіли як бойовики обстрілюють їхні позиції

3-4 дні тому ці позиції супротивник обстріляв з танку:

«Доволі прицільно працював. Я вам скажу, що то екіпаж, який працює по нашій шахті, в мене навіть відео є, він працює настільки точно…Я не скажу, що це — шахтарі та трактористи…Це професіонали працюють», — розповідає військовий ЗСУ Андрій, передає Військове телебачення.

Боєць показує відео обстрілу, яке збереглось у нього на телефоні та зазначає:

«Це перемир’я було…я цього ніколи не забуду…»

Військовий Владислав впевнений: кожен має боятися.

«Якщо ти не боїшся, то це вже страшно — тобто немає інстинкту самозбереження. Боятись це природно і боятись потрібно. Завдяки боязні ти можеш захистити себе», — розповідає боєць.

За його словами, з їхніх позицій добре чутно, що відбувається на позиціях супротивника:

«Три-чотири дні тому, чи гулянка у них була. Музика грала конкретно. Було, що вони з нами перекрикувались: «Укропи, укропи!» і далі матерні слова. А ми їм кажемо: серед нас таких немає, шукайте серед своїх. Чуємо, вони почали злитися і в повітря стріляти», — розповів боєць.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+