Слухати

Російським магазином бродив кінь та вивчав асортимент  (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Російським магазином бродив кінь та вивчав асортимент (ВІДЕО)

20 травня 2017 - 11:15
На ютубканалі "Живая Кубань" оприлюднили відео, як кінь відвідує місцевий магазин

Кінь зайшов до магазину, який знаходиться на території однієї з заправок краю, розташованої на трасі до Джубга. На кадрах видно, що кінь веде себе в магазині, як постійний відвідувач. Тварина без побоювання прогулюється по торговій точці і вивчає асортимент прилавка. Більше ніж поведінка коні, дивує реакція відвідувачів магазину, які байдужі до незвичайного покупцеві, пише livekuban.ru.

Зазначається, що кінь досить відомий у цих краях, його часто бачать автомобілісти у одній з заправок краю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+