Слухати

Затоплення шахт на Луганщині загрожує псуванням питної води

20 травня 2017 - 09:41
Шахтам "Первомайскугля" на підконтрольній території Луганської області загрожує затоплення
Затоплення шахт на Луганщині загрожує псуванням питної води / Новини на Громадському радіо

Про це пише ostrovok.lg.ua з посиланням на Луганське обласне радіо, що віщає з Сєвєродонецька.

Зазначається, що проблема полягає в тому, що шахти об’єднання, розташовані на підконтрольній та непідконтрольній територіях, представляють собою єдине гірничо-технологічне утворення.

«На непідконтрольній Україні території шахти не ведуть вуглевидобуток і на них не проводиться відкачка води. Якщо тенденція збережеться, то приплив води в шахти на підконтрольній території Луганщини стане неконтрольованим і вони можуть бути затоплені», — йдеться в повідомленні.

Наслідки від цього матимуть як соціальний, так і екологічний характер. У першому випадку без роботи залишаться сотні гірників, а без засобів існування залишаться їхні сім’ї.

У другому випадку зміняться гідрогеологічні умови в місцях розташування шахт. В населених пунктах буде зіпсована питна вода.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+