Слухати

У дівчат, чиї мами загинули під час обстрілу Авдіївки, з'явились опікуни

21 травня 2017 - 16:17
Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив в Facebook
У дівчат, чиї мами загинули під час обстрілу Авдіївки, з’явились опікуни / Новини на Громадському радіо

«Завершуємо оформлення опікунства над дівчатками, батьки яких минулого тижня загинули у наслідок обстрілів окупантів: опікунство над 4-річною дівчинкою оформила її бабця; опікунство над 7-річною – тітка», — написав Жебрівський.

Він зазначив, що зараз тривають підготовчі роботи з відновлення будинку, де минулого тижня загинули люди.

«Потребує ремонту також і квартира, де проживає бабця-опікунка. Допоможемо і з цим», — додав голова Донеччини.

Раніше, в поліції Донеччини повідомляли, що родичі Жені Асланової, чия матір загинула 13 травня під час обстрілу Авдіївки, не оформлювали деякий час опікунство. У дівчинки хвороба серця і родичі вирішували, з ким дитині буде краще залишитись.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+