Слухати

Вся у вибоїнах: дорога зі Станиці до Щастя, по якій возять поранених (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Вся у вибоїнах: дорога зі Станиці до Щастя, по якій возять поранених (ВІДЕО)

21 травня 2017 - 08:50
Представники Харківської правозахисної групи зазначають, що цією дорогою їздять волонтери, які возить допомогу людям на лінії розмежування. По ній же везуть поранених бійців з передової

«Це та дорога, проїхавши по якій розмова про права людини в Україні можна закінчувати не починаючи», — зазначають автори відео.

Вони також зазначають, що кожен раз, пересуваючись в цьому напрямку, виникає моторошне бажання організувати моніторинговий рейд за участю представників ВР і адміністрації по всіх дорогах Луганщини.

«А то їм з вертольота просто неможливо відчути всієї тієї «радості», яку переживає кожен на цьому автобані», — додали вони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+