Слухати

Жителям Ростова пропонують відпочити в «ДНР»

21 травня 2017 - 09:37 1944
Таганрозька транспортна компанія «Sudakov-Travel» та туристична фірма «Супутник-Південь» пропонують жителям Ростовської області на чотири дні відправитися в Донецьк, де три роки тривають бойові дії

Тур називається «Донецьк Нескорений» і триває чотири дні. Для однієї людини він коштуватиме 20 тисяч рублів, пише donnews.ru.

З Ростову-на-Дону туристів повезуть на Саур-Могилу, де в липні-серпні 2014 року велися запеклі бої між українськими воїнами та бойовиками. 

Потім туристів привезуть до Донецька, де мають розмістити в чотиризірковому готелі. На другий день планується автобусна екскурсія містом, з відвідуванням парків і «Донбас Арени», де в 2012 році році проходили матчі Чемпіонату Європи з футболу.

Третій день — відвідування стрілецького тиру та екскурсії на вибір.  На четвертий — повернення до Ростову, але перед тим туристів відвезуть до Ясинуватої (Макіївка) і Дебальцевого, де також відбувалися бої.

Як зазначили виданню в агентстві, ідея туру належить представникам з Донецька. 

При цьому поки жодного туристичного виїзду з Ростова до Донецька не відбулося — не набралася група.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+