Слухати

Чеченцям погрожують зброєю за паління та відвідування басейну

22 травня 2017 - 20:52
Чеченці, що проживать у Німеччині, отримали відео, на якому людина у масці та з пістолетом у руках погрожує «поправити» жінок і чоловіків, «які обрали невірний шлях»
Чеченцям погрожують зброєю за паління та відвідування басейну / Новини на Громадському радіо

Відео було поширене у  WhatsApp-каналах, де спілкуються чеченці з діаспори.

«Тут, в Європі, деякі чеченські жінки та схожі на жінок чоловіки, творять жахливі речі», — каже чоловік на відеозаписі.

Зокрема, він згадує жінок, які виходять заміж за чоловіків іншої національності, та погрожує «відплатою» за паління, вживаня алкоголю та відвідування бассейну.

За інформацією російських ЗМІ, на відео знаходиться представник берлінської групи, яка налічує до 100 осіб, та знаходиться під керуванням людей з оточення першого президента Чечні Джохара Дудаєва.

За останні декілька тижнів члени групи побили як мінімум двох чеченських дівчат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+