Слухати

Чорноморський маяк та його околиці показали з висоти (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Чорноморський маяк та його околиці показали з висоти (ВІДЕО)

22 травня 2017 - 11:46
Чорноморський маяк сягає 19 метрів, його чудово видно з різних точок міської набережної

Будували його 40 років (1965-2005). Споруда вважається сучасним пам’ятником інженерної думки і користується великою популярністю у мандрівників і рибалок. Туристи люблять фотографувати морські пейзажі в різний час доби, а місцеві рибалки вже не перший рік рибалять на цьому пірсі.

Втім, потрапити до нього не так вже й легко, оскільки він знаходиться на території порту. Однак люди перелазять через паркан і проходять близько 500 м по пляжу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+