Слухати

Музей монументальної пропаганди на ВДНГ побудують за меценатські кошти / Новини на Громадському радіо

Музей монументальної пропаганди на ВДНГ побудують за меценатські кошти

22 травня 2017 - 20:00
Про це повідомив заступник міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів

«Цей проект не буде коштувати ні місту, ні державі ні копійки. Він будується виключно за меценатські кошти», — сказав він.

За словами Володимира Прокопіва, поки можна називати тільки орієнтовні суми, оскільки музей буде здавати кілька черг.

Також він зазначив, що музей буде займати незначну територію. Мова йде про 2 гектари. Це територія, на якій буде розміщено близько 40 об’єктів.

Нагадаємо, що восени в Києві відкриють першу чергу Музею монументальної пропаганди. Музей розташовуватиметься на території національного комплексу «Експоцентр України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+