Слухати

Не віддавай накази, які не виконуватимеш сам — бійці про головне на фронті (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Не віддавай накази, які не виконуватимеш сам — бійці про головне на фронті (ВІДЕО)

22 травня 2017 - 09:10
Як перемагати у бою, і як перемагати на військових змаганнях? Яким має бути командир бойової машини? Своїм досвідом діляться бійці ВДВ - екпіаж БМП-1

Ці військові взяли участь у боротьбі за право називатися кращім екіпажем БМП в АТО, повідомляє Військове телебачення.

«Треба не лінуватись і працювати, тренуватись, вміти командувати людьми, ніколи не віддавати накази, які не будеш виконувати сам, приймати рішення, не боятися відповідальності», — зазначили бійці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+