Слухати

Парубій назвав умови введення візового режиму з Росією

22 травня 2017 - 21:10
Секретар РНБО Андрій Парубій розповів про законопроект, що передбачає введення візового режиму з Російською Федерацією
Парубій назвав умови введення візового режиму з Росією / Новини на Громадському радіо

Нардеп стверджує, що для введення візового режиму з РФ потрібно спочатку провести політичні консультації та узгодити законопроект з усіма фракціями.

«Ми зможемо більш предметно говорити після того, як буде зареєстрований законопроект. Це була моя ініціатива на всіх етапах від РНБО. Ми щойно бачилися з Олександром Турчиновим і згадували засідання РНБО, коли ми вперше це рекомендували. Що важливо у цій ініціативі — щоб голосуючи за неї була тверда впевненість, що у неї буде більшість у сесійній залі. Бо неуспіх голосування за це питання буде мати негативний зовнішній резонанс», — заявив Андрій Парубій.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що міністерство внесе пропозицію впровадження візового режиму із Росією.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+