Слухати

Представниця РФ очолила ВООЗ, українська делегація виступила із заявою / Новини на Громадському радіо

Представниця РФ очолила ВООЗ, українська делегація виступила із заявою

22 травня 2017 - 17:13
Міністр охорони здоров'я РФ Вероніка Скворцова очолила Всесвітню організацію охорони здоров'я

Делегація України на 70-й Асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я виступила з заявою проти того, щоб Російська Федерація була обрана президентом Асамблеї. Про це повідомила Уляна Супрун.

«Представник Російської Федерації, чия країна веде війну проти України, не має ніякого морального права очолювати Асамблею організації, яка спрямована на збереження життя і втілення стандартів, викарбуваних присягою Гіппократа», — написала вона.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+