Слухати

Прикордонники розповіли, як Шувалов відреагував на заборону в’їзду в Україну

22 травня 2017 - 18:47
Ексклюзивний коментар Громадському радіо дав помічник голови Прикордонної служби України Олег Слободян
Прикордонники розповіли, як Шувалов відреагував на заборону в’їзду в Україну / Новини на Громадському радіо

За його словами, Державна прикордонна служба України в Аеропорту Бориспіль виконала доручення одного з державних органів та заборонила в’їзд громадянину Росії Шувалову до України на 5 років.

«Раніше він перебував в Україні і після його виїзду з України ми реалізували дане доручення і заборонили йому в’їзд терміном на 5 років. Наразі я не уповноважений говорити, з якого саме органу, але це той орган, який відповідає за реалізацію міграційної політики» — зазначив Олег Слободян.

За словами помічника голови Прикордонної служби України, реакція Шувалова була абсолютно спокійною, ніяких конфліктних ситуацій не виникало.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+