Слухати

Сталося виверження одного з найвідоміших вулканів світу (ВІДЕО)

22 травня 2017 - 19:18
На Гавайських островах в США почалося виверження вулкана Кілауеа
Сталося виверження одного з найвідоміших вулканів світу (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Наразі фонтани лави б’ють на висоту понад 20 метрів. Після того, як одна зі стінок кратера обрушилася, лавові потоки потекли вниз з тріщин.

Місцева влада вирішила поки не евакуювати туристів, однак їх переміщення по острову обмежено в зв’язку зі стихійним лихом. Так, керівництвом нацпарку Гавайські вулкани закриті для проїзду дороги в районі вулкана.

Кілауеа, назва якого перекладається як «той, який вивергається», є активним щитовим вулканом на острові Гаваї. Це один з наймолодших, але і один з найактивніших вулканів на планеті.

Останнє виверження Кілауеа почалося ще в 1983 році і продовжується до цього дня. 6 березня 2011 року вулкан вступив в фазу інтенсивної активності.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+