Слухати

У підручниках РФ уряд України називають «неофашистами» (ФОТО)

22 травня 2017 - 18:30
Автори новітніх російських підручників з географії для 10-11 класів називають Революцію Гідності в Україні «переворотом націоналістів та неофашистів»

22 травня в твіттер-акаунті «Руські літописи» з’явилася фотографія шкільного підручника з географії для 10-11 класів під редакцією академіка Максаковского. На знімку був зображений параграф книги, що стосується «погіршення відносин між Росією і країнами Заходу»

Посібник для учнів відзначає, що в 2014 році в Україні стався «державний переворот, який привів до влади радикалів-націоналістів та неофашистів, які отримали підтримку США і Євросоюзу».

Автори підручника відзначають, що «Верховна Рада Республіки Крим (…) відмовилася підкорятися київській владі» і пізніше «прийняла рішення про входження Республіки до складу Російської Федерації», яке було підтримано на референдумі більшістю жителів півострова.

rimea_2.jpg

Російський підручник // Twiter.com
Російський підручник
Twiter.com

У підручнику не згадується участь збройних сил Російської Федерації в проведенні референдуму про незалежність Криму, наявність яких 17 квітня 2014 року підтвердив президент Росії Володимир Путін.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+