Слухати

У підручниках РФ уряд України називають «неофашистами» (ФОТО)

22 травня 2017 - 18:30
Автори новітніх російських підручників з географії для 10-11 класів називають Революцію Гідності в Україні «переворотом націоналістів та неофашистів»
У підручниках РФ уряд України називають «неофашистами» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

22 травня в твіттер-акаунті «Руські літописи» з’явилася фотографія шкільного підручника з географії для 10-11 класів під редакцією академіка Максаковского. На знімку був зображений параграф книги, що стосується «погіршення відносин між Росією і країнами Заходу»

Посібник для учнів відзначає, що в 2014 році в Україні стався «державний переворот, який привів до влади радикалів-націоналістів та неофашистів, які отримали підтримку США і Євросоюзу».

Автори підручника відзначають, що «Верховна Рада Республіки Крим (…) відмовилася підкорятися київській владі» і пізніше «прийняла рішення про входження Республіки до складу Російської Федерації», яке було підтримано на референдумі більшістю жителів півострова.

rimea_2.jpg

Російський підручник // Twiter.com
Російський підручник
Twiter.com

У підручнику не згадується участь збройних сил Російської Федерації в проведенні референдуму про незалежність Криму, наявність яких 17 квітня 2014 року підтвердив президент Росії Володимир Путін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+