Слухати

Українські прикордонники видворили Ігоря Шувалова за межі України

22 травня 2017 - 16:53
Про це на своїй Facebook-сторінці написав народний депутат Антон Геращенко
Українські прикордонники видворили Ігоря Шувалова за межі України / Новини на Громадському радіо

«Сьогодні, російський пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу «Інтер», шеф відомої провокаторки Марії Столярової — Ігор Шувалов, був видворений українськими прикордонниками за межі України з забороною в’їзду строком на 5 років», — повідомляє Геращенко.

Як повідомляє Геращенко, за оперативними даними, антиукраїнська діяльність Шувалова використовувалась спецслужбами Російської Федерації в активних заходах впливу по висвітленню спеціально підготовлених та резонансних відомостей через засоби масової інформації.

«Також, зазначений громадянин залучений до широкомасштабної акції щодо зриву євроінтеграційних та сучасних реформ в Україні та бере активну участь у проекті просування Росії, як єдиного нащадка «країни-переможця фашизму у Великій Вітчизняній війні» (а не в Другій світовій) та Росії, як уособлення сучасного антифашизму, які провадиться в ідеологічних рамках «Георгіївські стрічки» та «Безсмертний полк», — додає нардеп Антон Геращенко. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+