Слухати

В офіційному журналі ЄС опубліковано рішення про безвіз для України

22 травня 2017 - 12:35
Про це повідомив Президент України Петро Порошенко
В офіційному журналі ЄС опубліковано рішення про безвіз для України / Новини на Громадському радіо

«За 20 днів, тобто в ніч з 10 на 11 червня, безвізовий режим запрацює для українців», — зазначив голова держави.

«Вважається, що Україна виконала всі критерії, викладені в Плані дій щодо візової лібералізації, представленого урядом України в листопаді 2010 року, і, отже, виконує відповідні критерії для його громадян, які звільняються від візових вимог при поїздках на територію ЄС. Безперервне виконання Україною таких критеріїв, особливо в боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, буде належним чином контролюватися Комісією відповідно до відповідного механізму, що викладений у Постанові (ЄС) № 539/2001», — йдеться в Регламенті (ЄС) 20150 Європейського Парламенту та Ради від 17 травня 2017.

Нагадаю, У середу в Страсбурзі було підписано угоду про безвізовий режим України з ЄС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+