Слухати

Власник ресторану Mill HUB закрив цінне мозаїчне панно логотипом закладу (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Власник ресторану Mill HUB закрив цінне мозаїчне панно логотипом закладу (ФОТО)

22 травня 2017 - 18:12
Про це пише мистецтвознавця Євгенія Моляр на своїй Facebook-сторінці

За словами Євгенії, у ресторана «Вітряк» новий власник, тепер це Mill HUB. «Звісно ж, цей новий власник не знає ні про команду Алли Горської, ні про єдине в Києві їх панно «Вітер» за мотивами народного мистецтва та творів Собачко-Шостак, ні про те, що будівля ресторану має державний пам’яткоохоронний статус», — пише Євгенія Моляр.

Також мистецтвознавця додає, що лише рік тому з «Вітру» зняли дерев’яну вагонку, якою панно на багато років прикрив попередній ресторатор. 

18 620 291_10 209 332 517 171 907_6 327 668 256 603 962 130_n.jpg

Панно «Вітер»  // Zhenya Molyar, травень 2017 року
Панно «Вітер»
Zhenya Molyar, травень 2017 року

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+