Слухати

Як працювали журналісти під час Революції Гідності та у 2014 році на Донбасі? ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Як працювали журналісти під час Революції Гідності та у 2014 році на Донбасі? ВІДЕО

22 травня 2017 - 14:00
Громадського ТБ Запоріжжя та DiggerFilm та створили документальний фільм про журналістику Донецька та Луганська періоду Революції Гідності та початку збройного конфлікту на сході України

«Зброя масового ураження»- це історії працівників мас-медіа, які у 2014 році висвітлювали події на Донбасі. Погляд журналістів, своєрідний аналіз ситуації на відстані трьох років від початку подій», — йдеться в дописі до відео.

Автори ставлять перед героями складне питання: чи могли представники мас-медіа тоді вплинути на хід подій, чи усвідомлювали при подачі матеріалів свою відповідальність перед аудиторією, чи могли запобігти збройному захопленню своїх міст, і, зрештою, чи відчувають свою провину за те, що нині триває війна.

У фільмі також зібрано думки провідних фахівців із журналістикознавства щодо Донецького та Луганського медіапростору періоду 2014 року. Фільм порушує тему міфологізації Донбасу як регіону, що годує усю країну. І ці процеси, на думку експертів, розпочалися задовго до збройного захоплення і були втілені не без допомоги журналістів. 

«Документальна стрічка містить цілий масив ексклюзивних відеоматеріалів з архіву Луганської обласної державної телерадіокомпанії, які були відзняті у ключових локаціях періоду Революції Гідності. Думки і коментарі учасників мітингів антимайдану, ідеологів Партії регіонів являють собою унікальні історичні свідчення на підтвердження експертної думки про ефективне і довготривале впровадження міфів у свідомість населення Донеччини та Луганщини», — зазначають автори фільму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+