Слухати

Зі стели на могилі Миколи Міхновського зникло бронзове погруддя (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Зі стели на могилі Миколи Міхновського зникло бронзове погруддя (ФОТО)

22 травня 2017 - 10:43
На Байковому кладовищі зі стели на могилі українського громадського та політичного діяча Миколи Міхновського зникло бронзове погруддя

Про це повідомив редактор газети ”Незборима нація”  Роман Коваль.

Про це він сам дізнався вчора, коли ходив на могилу матері:

«21 травня 2017 р., в мамин День народження, ходив до неї на могилку на Байкове кладовище. Зайшов і до Миколи Міхновського. І не повірив своїм очам – на стелі не має бронзового погруддя! Замість нього – жовті й блакитні квіти. Тобто прикра подія сталася не сьогодні, і не вчора. Чому ж про це ніхто не знає? Чому про це ніхто не говорить?!»

Він опублікував дві світлини: 23 серпня 2016 р. і 21 травня 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+