Слухати

Замість того, щоб перервати вечірку, поліцейський зіграв разом з підлітками (ВІДЕО)

22 травня 2017 - 17:33
Поліцейський канадського міста Міссісога на прізвище Кларк зіграв з підлітковою рок-групою, що виступала на вечірці на честь дня народження батька одного з учасників
Замість того, щоб перервати вечірку, поліцейський зіграв разом з підлітками (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Поліція приїхала на виклик сусідів, що поскаржилися на гучну музику. Але правоохоронці домовилися з музикантами, що ті зменшать гучність підсилювачів і припинять грати в дев’ять вечора. Послухавши пару композицій, поліцейські залишили вечірку.

Через півгодини правоохоронці знову повернулися. Побачивши поліцейських, п’ятеро учасників групи припинили грати.

«Я опустив свою гітару, поклав її і пішов. Я думав, що він збирається виписати нам штраф або щось на зразок того, так як ми голосно грали», — розповів гітарист групи Педро Альварадо.

Замість цього поліцейський запропонував учасникам групи пограти разом, зізнавшись, що раніше грав на барабанах.

«Ми просто зіграли кілька наших пісень, і він сказав: «Добре, я сяду і пограю». Я дав йому барабанні палички і сказав: «Поїхали»», — розповів барабанщик групи Джек Леінг.

Спільно з поліцейським група зіграла свою пісню, після чого поліцейський дав музикантам кілька порад і розповів про свій досвід гри в рок-групі.

«Це важка робота, не чекайте, щоб будете заробляти гроші. Грайте безкоштовно, отримуйте визнання, а потім ви зможете пред’явити свої вимоги. Відмова від музики була найбільшим жалем, яке було в моєму житті», — розповів Кларк.

В решті решт поліція покинула територію будинку, не оштрафувавши і не виписавши попередження групі за гучну музику.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+