Слухати

7% військового бюджету минулого року надали США / Новини на Громадському радіо

7% військового бюджету минулого року надали США

24 травня 2017 - 07:01
Подробиці військової допомоги від міжнародних донорів опублікували у незалежному дослідженні

Від початку військової агресії на Донбасі 18 країн надали Україні допомогу. Приблизно сім відсотків від усього військового бюджету України за 2016 рік надали США. Такі данні наведені у спільному дослідженні Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО) Україна і Transparency International Defence and Security (ТІ-DS) Великобританія «Міжнародна допомога у сфері безпеки. Як удосконалити систему». Про це повідомила Севгіль Мусаєва-Боровик в ефірі «Громадського радіо».

Раніше у нашому ефірі ми розбиралися, як позбутися «гуманітарної наркоманії» та як перетворити гуманітарну і волонтерську допомогу потерпілим з «риби» на «вудку».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+