Слухати

Без пояснення причин. Кутовий подав у відставку з поста міністра

23 травня 2017 - 19:43
Кутовий вирішив зайнятися залученням інвестицій в економіку України
Без пояснення причин. Кутовий подав у відставку з поста міністра / Новини на Громадському радіо

Міністр аграрної політики України Тарас Кутовий опублікував у Facebook заяву про відставку. Він зазначив, що подав її до Верховної Ради.

Міністр не пояснив причини свого рішення і зазначив, що наразі завершується п’ятий рік його роботи у політиці. Також він написав: «Вважаю, що маю достатньо знань, енергії та сили зробити для України ще більше і найближчим часом планую зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України.»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+