Слухати

Фінський професор Юркі Хютонен вразив своєю історією Громадське радіо / Новини на Громадському радіо

Фінський професор Юркі Хютонен вразив своєю історією Громадське радіо

23 травня 2017 - 12:32
Радіолюбитель зловив сигнал та слухав Громадське радіо на звичайному портативному FM-радіо у Фінляндії за 1857 км від радіовежі у Дніпрі. Він надіслав свій запис в редакцію

111.jpg

Jyrki Hytönen //
Jyrki Hytönen

Фінський професор Юркі Хютонен (Jyrki Hytönen), який живе в місті Каннас на Північному Заході Фінляндії, повідомив редакцію, що слухав Громадського радіо із звичайного портативного FM-радіо. Юркі Хютонен називає себе радіолюбителем та на його подив, зловив сигнал  22 травня о 21:00 у своєму рідному місті. Сигнал був з Дніпра, де Громадське радіо мовить на ультра-коротких хвилях, на частоті 73,46 МГц.

Зразок запису випуску «Громадської хвилі» пан Хютонен надіслав на пошту радіо, і його можна послухати, натиснувши блакитний трикутник праворуч вгорі. 

Як написав у своєму листі радіолюбитель, під час літнього періоду виникають виняткові умови, коли так званий Е-шар настільки сильний, що FM-сигнали можуть «подорожувати» на довгі дистанції. 

Пану Хютонену 60 років, він старший науковий співробітник Інституту природних ресурсів Фінляндії, дуже любить природу та ліс, а ще хоче відвідати Україну. 

Маєте власну цікаву історію про те, як та де ви слухаєте Громадське радіо? Напишіть нам на [email protected]! Ми опублікуємо найкращі розповіді та подаруємо сувенір із символікою нашого радіо. 

Слухайте. Думайте. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+