Слухати

Конфлікт на Донбасі можна припинити за одну ніч - ОБСЄ

23 травня 2017 - 08:01
Ситуація на Донбасі нормалізується, якщо сторони конфлікту проявлять політичну волю і приберуть важке озброєння з заборонених мінських домовленостей місць дислокації
Конфлікт на Донбасі можна припинити за одну ніч - ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Таку думку висловив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг в інтерв’ю латвійській радіостанції Baltkom, передає «Ведомости-Украина».

За його словами, «ситуація залишається непередбачуваною», але «конфлікт може припинитися за одну ніч, якщо буде відповідна воля».

«Наприклад, у вересні минулого року з початком навчального року вогонь припинився, принаймні, на деякий час. Тож ситуацію можна врегулювати, не вистачає волі. Крім того, положення ускладнює важке озброєння, яке знаходиться там, де його не повинно бути. Якщо ці дві проблеми будуть вирішені, то ситуація в зоні конфлікту стане стабільною», — сказав Хуг.

Він зазначив, що «обидві сторони порушують мінські угоди».

«Це випливає з наших висновків — обидві сторони порушують режим припинення вогню, обидві сторони не відмовилися від важкого озброєння, обидві сторони не виконують до кінця свої обіцянки по мінським угодами», — додав Хуг. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+