Слухати

Київський провайдер відмовився блокувати ВК і Однокласників

23 травня 2017 - 20:04
Поки немає чіткого механізму щодо обмеження доступу користувачі «сидітимуть» на заборонених сайтах
Київський провайдер відмовився блокувати ВК і Однокласників / Новини на Громадському радіо

Столичний провайдер «LocalNet» пообіцяв своїм клієнтам, що не відключатиме російські сайти, поки не отримає роз’яснення від держорганів про «механізм виконання указу президента і термінів його виконання». Про це повідомляється на сторінці провайдера у Facebook.

У повідомленні зазначається, що наразі, немає чітко визначеного і описаного механізму щодо обмеження доступу користувачів Інтернету до заборонених ресурсів та сервісів. Відтак, обмеження почнуть діяти тільки після того, як Інтернет Асоціація України (ІнАУ) отримає роз’яснення стосовно механізму виконання указу та термінів його реалізації.

Нагадаємо, раніше у Луганську поширювалися чутки про суворе покарання за відвідування «Однокласників»

Також ми повідомляли, як українці реагують на блокування «VK» і «OK»? (ІНФОГРАФІКА)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+