Слухати

Отключение «Лисичанскводоканала» запланировано на 29 число, — Грицай / Новини на Громадському радіо

Отключение «Лисичанскводоканала» запланировано на 29 число, — Грицай

23 травня 2017 - 17:01
Это связанно с задолженностью перед предприятием со стороны властей города

Владимир Грицай сообщил, что завтра отключения не будет. «Отключение «Лисичанскводоканала» запланировано на 29 число. И, поверьте мне, это будет сделано. Никакие силы Укрэнерго будут не нужны. Это будет произведено силами нашего персонала», — сказал он.

Также генеральный директор «ЛЭО» Грицай сообщил, что со стороны властей города Лисичанска никаких подвижек в сторону конструктивного разговора о погашении данной задолженности нет.

Читайте также: «Я против торговли на крови», — Грицай призывает отключить свет и воду в «ЛНР»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+