Слухати

Полковника ЗСУ Без’язикова, підозрюваного у державній зраді, будуть судити у Павлограді

23 травня 2017 - 13:20
Таке рішення виніс сьогодні Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ
Полковника ЗСУ Без’язикова, підозрюваного у державній зраді, будуть судити у Павлограді / Новини на Громадському радіо

Сьогодні Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ виніс рішення щодо підсудності обвинуваченого у державній зраді полковника ЗСУ Івана Без’язикова. Його справу будуть розглядати у Павлограді, передають власні джерела Громадського радіо із залу засідань.

Українські спецслужби звинувачують полковника ЗСУ Івана Без’язикова в участі в терористичній організації. За версією слідства, під час перебування в полоні в Донецькій області він перейшов на бік бойовиків «ДНР» і займав посади в їхній структурі розвідки.

«СБУ нині навмисно намагається заховати процес подалі від Києва, куди журналістам, представникам міжнародних місій, буде складно дістатися. Це означатиме, що процес буде непублічним та непрозорим», — пише у ФБ журналістка Тетяна Катріченко, що слідкує за процесом від початку.

Раніше захисники полковника – Віталій Титич, Юлія Попік, Олег Веремеєнко, — зверталися із заявою про зміну місця розгляду справи на Київ чи Житомир.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+