Слухати

Полковника ЗСУ Без’язикова, підозрюваного у державній зраді, будуть судити у Павлограді

23 травня 2017 - 13:20 477
Таке рішення виніс сьогодні Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ

Сьогодні Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ виніс рішення щодо підсудності обвинуваченого у державній зраді полковника ЗСУ Івана Без’язикова. Його справу будуть розглядати у Павлограді, передають власні джерела Громадського радіо із залу засідань.

Українські спецслужби звинувачують полковника ЗСУ Івана Без’язикова в участі в терористичній організації. За версією слідства, під час перебування в полоні в Донецькій області він перейшов на бік бойовиків «ДНР» і займав посади в їхній структурі розвідки.

«СБУ нині навмисно намагається заховати процес подалі від Києва, куди журналістам, представникам міжнародних місій, буде складно дістатися. Це означатиме, що процес буде непублічним та непрозорим», — пише у ФБ журналістка Тетяна Катріченко, що слідкує за процесом від початку.

Раніше захисники полковника – Віталій Титич, Юлія Попік, Олег Веремеєнко, — зверталися із заявою про зміну місця розгляду справи на Київ чи Житомир.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+