Слухати

Судді Майдану проходять до Верховного Суду, — адвокат Небесної Сотні / Новини на Громадському радіо

Судді Майдану проходять до Верховного Суду, — адвокат Небесної Сотні

23 травня 2017 - 12:19
Суддя Деснянського суду Києва Лісовська О.В., яка позбавляла прав за поїздку до Межигір’я, успішно пройшла співбесіду у колегії Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

maselko.jpg

Повідомленні на сторінці Р. Маселко // Фото: ФБ
Повідомленні на сторінці Р. Маселко
Фото: ФБ

Про це на сторінці у Facebook повідомив, адвокат Небесної Сотні, голова громадської організації «Автомайдан» Роман Маселко. 

За його словами, комісію «не переконав ні негативний висновок Громадської ради доброчесності, ні лист Мінюсту, що суддя підлягає люстації».

«А може суддя визнала свою помилку? Нічого подібного — на її переконання усі рішення були законними і нічого вона не порушувала.
Суддя не соромиться прямо говорити неправду — мол ніхто не казав, що вони учасники протестів. Це суперечить самій Постанові судді, де чітко вказано мету поїздки активістів. Окрім того, вона сама звільнила їх від відповідальності на підставі Закону «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань …», — пише Маселко.

Він додав, що Лісовська вказала неправду суддя і у декларації доброчесності, повідомивши, що таких рішень вона не приймала.

«Але на колегію ВККС це не справило жодного враження. І це вже не перший випадок. Раніше ця ж колегія пропустила далі суддю Л.Кізюн. А що, цінні кадри, готові засудити невинних, потрібні кожній владі», — зазначив Роман Маселко.

18 557 507_10 207 675 967 771 717_3 694 599 573 725 862 819_n.jpg

Витяг з реєстру // Фото: ФБ Р. Маселко
Витяг з реєстру
Фото: ФБ Р. Маселко

18 664 642_10 207 675 970 531 786_8 591 025 799 680 292 393_n.jpg

Витяг з реєстру // Фото: ФБ Р. Маселко
Витяг з реєстру
Фото: ФБ Р. Маселко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+