Слухати

Українці розробили робота-фермера, яким можна буде керувати онлайн (ФОТО)

23 травня 2017 - 22:11
У перший рік використання робота використання робота можна буде підвищити врожайність зернових на 15%, а плодово-овочевих культур до 65%
Українці розробили робота-фермера, яким можна буде керувати онлайн (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Команда фахівців з Дніпра розробила автономного сільськогосподарського робота AgroSmart L, який здатен автоматизувати усі польові роботи. Про це повідомляє портал agro-online.

Комплекс складається з системи безпілотних «міні-тракторів», мостової ферми і набору навісних маніпуляторів. Набір підбиратиметься  індивідуально для кожного фермера, враховуючи його запити. 

Агро-робот має модульну систему, і його можна адаптувати під будь-які завдання землеробства.

y_0.jpg

Робот-фермер // Фото: Agro.online
Робот-фермер
Фото: Agro.online

Розробники планують встановити на Агро-робота енергетичну установку з сонячним панелями і акумулятор, завдяки чому він зможе працювати цілодобово. Бортовий комп’ютер також можна буде запрограмувати на багаторічний період роботи: робот зможе сам заїжджати на поле, а транспортні модулі будуть підвозити насіння, добрива та тару, відправляючи на склад вже фасовану продукцію. Таким чином, робот зможе постійно знаходиться на полі, а за процесом роботи можна буде спостерігати онлайн.

yyy_1.jpg

Робот-фермер // Фото: Agro.online
Робот-фермер
Фото: Agro.online

Окремо по боках від робота знаходяться вантажні модулі, які доставляють витратний матеріал і забирають урожай.

yy_1.jpg

Робот-фермер // Фото: Agro.online
Робот-фермер
Фото: Agro.online

Спираючись на роботи Дніпропетровського аграрно-економічного університету, керівник проекту Максим Тютюнників стверджує, що через відсутність ущільнення грунту, а також збору точних даних про посіви, використання робота підвищити врожайність зернових на 15%, а плодово-овочевих культур до 65% в перший рік використання робота. Надалі дохід фермера може збільшиться на 50-80%.

Наразі ведуться роботи над промисловим зразком робота. Діючий прототип моделі в масштабі 1:15 практично готовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+