Слухати

Український культурний центр в Криму повідомив про призупинення роботи

23 травня 2017 - 15:40
Представники центру зазначають, що йдуть на літні канікули і тим часом шукатимуть «нові форми і формати існування»
Український культурний центр в Криму повідомив про призупинення роботи / Новини на Громадському радіо

Український культурний центр в окупованому Росією Криму призупинив свою діяльність на літній період, повідомив активіст центру Леонід Кузьмін.

Теж саме написала і активістка центру Олена Попова в Фейсбуці — вона написала, що організація виїхала зі свого офісу на вулиці Турецькій в Сімферополі.

«Там було дуже затишно, іноді відверто холодно, але завжди весело. Ми працювали над програмою роботи УКЦ, в’язали, вишивали, розмовляли українською мовою. Ганяли чаї і не тільки. Слухали музику. Виховували себе. І ще багато чого … УКЦ не припиняє своєї діяльності, ми шукаємо нові форми і формати існування, — написала вона.

Як пишуть «Кримські новини», Український культурний центр в окупованому Росією Криму на початку січня цього року звернувся до депутатів Верховної Ради з проханням надати фінансову допомогу в збереженні української культури і мови на включеному півострові.

Активістів центру не раз викликали на допити в ФСБ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+