Слухати

ВАКАНСІЯ: Мінкульт шукає директора «Українського інституту книги»

23 травня 2017 - 21:29 118
У міністерстві оголосили про старт проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги». Заявки прийматимуть до 26 червня

У Міністерстві культури України оголосили про початок проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги». Також відбудеться добір кандидатур у конкурсну комісію від громадських об’єднань у сфері культури. 

Документи на участь у конкурсі приймаютимуть по  26 червня цього року.

Серед кваліфікаційних вимог до кандидатів вища освіта; досвід роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння українською; досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Більш детально дізнатися про умови участі у конкурсі на посаду можна на сайті відомства

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+