Слухати

ВАКАНСІЯ: Мінкульт шукає директора «Українського інституту книги»

23 травня 2017 - 21:29
У міністерстві оголосили про старт проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги». Заявки прийматимуть до 26 червня
ВАКАНСІЯ: Мінкульт шукає директора «Українського інституту книги»  / Новини на Громадському радіо

У Міністерстві культури України оголосили про початок проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги». Також відбудеться добір кандидатур у конкурсну комісію від громадських об’єднань у сфері культури. 

Документи на участь у конкурсі приймаютимуть по  26 червня цього року.

Серед кваліфікаційних вимог до кандидатів вища освіта; досвід роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння українською; досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Більш детально дізнатися про умови участі у конкурсі на посаду можна на сайті відомства

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+