Слухати

Зламана. У мене немає слів — Гранде прокоментувала теракт на її концерті

23 травня 2017 - 08:38
23-річна співачка Адріана Гранде призупинила своє європейське турне через через теракт в Манчестері після її концерту
Зламана. У мене немає слів — Гранде прокоментувала теракт на її концерті / Новини на Громадському радіо

«Зламана. З глибини мого серця — мені так шкода. У мене немає слів», — йдеться в її Twitter.

У понеділок, 22 травня, у Манчестері на найбільшому критому стадіоні Європи пролунали вибухи після концерту американської поп-співачки Аріани Гранде. Британська поліція підтвердила загибель 19 людей.

Вибух у фойє «Манчестер-арени» прозвучав під самий кінець концерту поп-співачки Аріани Гранде, на якому були присутні кілька тисяч людей — в основному молоді люди, пише російська служба BBC.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+