Слухати

Бойові каплиці: де моляться бійці АТО? (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Бойові каплиці: де моляться бійці АТО? (ВІДЕО)

24 травня 2017 - 15:53
Військовослужбовці деяких частин, залежно від командира, чи не в кожному селі на Донбасі будують релігійні споруди, повідомляє Військове телебачення України

За словами військових, ці каплиці побудовані з тих матеріалів, які використовувалися для будівництва бліндажів, окопних ліній та оборонних споруд.

«Ми розраховували, що це буде споруда не тільки для усамітнення особового складу чи проведення молитви, а й для, в крайньому випадку, схову особового складу від артилерійських обстрілів», — розповідає військовослужбовець Андрій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+