Слухати

Генпрокуратура повідомила про підозру олігарху Грановському / Новини на Громадському радіо

Генпрокуратура повідомила про підозру олігарху Грановському

24 травня 2017 - 12:17
Олександр Грановський підозрюється в ухиленні від сплати податків та фіктивному підприємництві

 

 

Генпрокуратурою було здобуто достатньо доказів для повідомлення про підозру олігарху Грановському у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) та ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивному підприємництві).

За повідомленням прес-служби ГПУ, Грановський за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Тедіс Україна», яким вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів у сфері господарської діяльності, створив злочинну схему ухилення від сплати податків, від якої підконтрольні мільйонеру підприємства були вигодонабувачами.

ГПУ продовжує досудове розслідування злочинів, вчинених посадовими особами потужного дистриб’ютора тютюнової продукції — ТОВ «Мегаполіс Україна» (з травня 2016 року ТОВ «Тедіс Україна»).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+