Слухати

Генпрокуратура проводить обшуки у домівках колишніх службових осіб «ПриватБанку» (ФОТО)

24 травня 2017 - 17:24 234
ГПУ на підставі ухвал суду проводить обшуки за місцями проживання колишніх службових осіб «Приватбанку» та за адресами юридичних осіб, які пов’язані з банком і яким надавались багатомільярдні кредити

Про це повідомляють на сайті Генпрокуратури.

У повідомленні йдеться про те, що колишнє керівництво «Приватбанку» у період 2008-2016 років, незважаючи на законодавчу заборону щодо проведення операцій із пов’язаними з банком особами, надали їм кредити на загальну суму близько 267 млрд. грн.

«У такий спосіб колишні посадові особи ПАТ «КБ «Приватбанк», зловживаючи своїм службовим становищем, в порушення вимог чинного законодавства, надавали кредитні кошти на заздалегідь невигідних економічних умовах для банку юридичним особам, які мають ознаки фіктивності, та за рахунок рефінансування, внаслідок чого держава з метою уникнення дестабілізації фінансового ринку була змушена здійснити націоналізацію вказаного банку та докапіталізувати його бюджетними коштами на суму 116 млрд грн, що призвело до тяжких наслідків інтересам держави», — повідомляють у ГПУ.

У ході обшуків вже встановлено, що у більшості випадків за юридичними адресами вказаних так званих суб’єктів господарювання відсутні як самі юридичні особи, так і будь-які ознаки здійснення господарської діяльності.

11 109.jpg

Обшуки за місцями проживання колишніх службових осіб «Приватбанку» // Фото: ГПУ
Обшуки за місцями проживання колишніх службових осіб «Приватбанку»
Фото: ГПУ

2948.jpg

Обшуки за місцями проживання колишніх службових осіб «Приватбанку» // Фото: ГПУ
Обшуки за місцями проживання колишніх службових осіб «Приватбанку»
Фото: ГПУ

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+