Слухати

Громадське радіо тимчасово частково не чути на Луганщині

24 травня 2017 - 10:57
Сповіщуємо, що через ремонтні роботи нас тимчасово частково не чути в смт Новопсков Луганської області
Громадське радіо тимчасово частково не чути на Луганщині  / Новини на Громадському радіо

Громадске радіо тимчасово не чути в смт Новопсков Луганської області через технічні роботи на вишці, її фарбують та періодично вимикають. Сигнал має з’явитися. 

Нагадаємо, що Громадське радіо можна слухати на нашому сайті hromadskeradio.org або дивитися трансляцію на нашому YouTube каналі. 

Якщо ви помітили, що сигнал Громадського радіо не чути у вашому місті або селищі, будь ласка, напишіть нам на [email protected]hromadskeradio.org. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+