Слухати

Пропуск через КПВВ «Мар’їнка» тимчасово припинений / Новини на Громадському радіо

Пропуск через КПВВ «Мар’їнка» тимчасово припинений

24 травня 2017 - 14:11
Про це повідомляє «Донбасс SOS»

«У зв’язку з обстрілами пропуск через КПВВ «Мар’їнка» тимчасово припинений», — повідомили у «Донбасс SOS».

За інформацією Держприкордонслужби, обстріл стався близько 11.30. Ніхто з цивільних осіб і персоналу прикордонного відомства не постраждав.

Для безпеки громадян пропускні операції на цьому напрямку тимчасово припинені. За повідомленням «Донбасс SOS», пропуск транспорту відновиться як тільки обстановка не становитиме небезпеки для мирних громадян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+