Слухати

Спікер Держдуми РФ заявив, що Росія має захищати права «своїх співвітчизників в Україні» / Новини на Громадському радіо

Спікер Держдуми РФ заявив, що Росія має захищати права «своїх співвітчизників в Україні»

24 травня 2017 - 21:04
Депутати Держдуми прийняли звернення до ПА ОБСЄ із закликом засудити «протиправні дії української влади» щодо заборони на території України популярних російських соцмереж та інтернет-ресурсів

Росія повинна захищати права своїх співвітчизників, які проживають в Україні, — про це заявив спікер Держдуми В’ячеслав Володін, коментуючи прийняте нижньою палатою звернення до Парламентської асамблеї ОБСЄ із закликом засудити рішення президента України про заборону на її території популярних російських соціальних мереж та інтернет-ресурсів, — повідомляє «Остров», посилаючись на ТАСС.

«Мы должны защищать элементарные права человека на Украине, в других странах, потому что мы входим в европейское сообщество, и наши коллеги по ПА ОБСЕ и другим межпарламентским институтам должны понимать, что происходит — нарушаются фундаментальные права человека», — сказав Володін.

«Украина — наш сосед, где живут наши соотечественники. Нам важно, чтобы там права граждан сохранялись», — додав спікер.

Як повідомляє ТАСС, у прийнятому зверненні до ПА ОБСЄ вказується на те, що рішення президента України зневажає Конституцію цієї країни, в якій проголошується, що «кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+