Слухати

Укрпошта запроваджує електронний документообіг / Новини на Громадському радіо

Укрпошта запроваджує електронний документообіг

24 травня 2017 - 18:23
В Укрпошті повідомили про спрощення бізнес-процесів для корпоративних клієнтів

Відтепер корпоративні клієнти «Укрпошти» можуть скористатися електронно-цифровим підписом та обмінюватись з Укрпоштою електронними документами замість паперових через онлайн-сервіс «Вчасно».

Першим корпоративним клієнтом Укрпошти стала компанія ТОВ «ЛЕТТЕР ПАК»

«Сервіс з електронного обміну документами між Укрпоштою та корпоративними клієнтами, які вирішили ним скористатися, працює в тестовому режимі», — повідомляє Укрпошта.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+