Слухати

В Луцьку відбудеться міжнародний поетичний фестиваль

24 травня 2017 - 12:58
Фестиваль Meridian Lutsk пройде 6-8 жовтня 2017 року. З українських авторів візьмуть участь Андрухович, Жадан, Забужко, Іздрик
В Луцьку відбудеться міжнародний поетичний фестиваль  / Новини на Громадському радіо

«Луцьк — місто транскордонного регіону. Це дуже багато національностей, які творили його тисячолітню історію. Саме про це ми хочемо говорити — щоб знову в Луцьку говорили своєю мовою литовці, знову прозвучав Ізраїль, Чехія, Польща. Це країни і народи, які формували теперішніх лучан, і зараз ми про них говоримо дуже мало. Я вважаю, для того і покликаний Meridian Lutsk», — зазначила директорка фестивалю у Луцьку Ельвіра Яцута.

Гостям фестивалю, окрім мистецької програми, показуватимуть історичні локації Луцька. Директорка фестивалю анонсує, що деякі з них покажуть вперше навіть корінним лучанам: «І це буде у форматі прогулянки, де ми будемо влаштовувати читання, перформанси, театральні постановки», — говорить Ельвіра Яцута.

На фестиваль приїдуть найвідоміші українські письменники, а також письменники з Польщі, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Білорусі. Також планується цікава театральна і музична програми 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+