Слухати

В ОРДО розшукують бойовиків, які втекли та пограбували магазин

24 травня 2017 - 11:18
За інформацією Головного управління розвідки України, бойовики 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК не прибули до місця призначення
В ОРДО розшукують бойовиків, які втекли та пограбували магазин / Новини на Громадському радіо

Крім того, є інформація, що вони пограбували магазин.

«У 1 та 2 АК продовжує зростати кількість правопорушень. Зокрема, група військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, яку було направлено для посилення передових позицій, не прибула до місця призначення. Здійснюється пошук озброєних військовослужбовців, які за свідченням місцевих мешканців та пограбували місцевий продуктовий магазин», — йдеться в повідомленні розвідки.

Також у відомстві додали, що бойовики 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК перебуваючи у нетверезому стані, погрожуючи зброєю, примушували місцевих мешканців завантажувати ящики з боєприпасами на військовий автомобіль, який перевернувся з вини водія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+