Слухати

В штабі АТО спростували фейк бойовиків щодо просування в «сірій зоні»

24 травня 2017 - 09:55
ЗСУ України не порушували Мінські домовленості і не заходили у сіру зону на ділянці Донецький-Желобок на Луганщині, як про це повідомляють бойовики «ЛНР»
В штабі АТО спростували фейк бойовиків щодо просування в «сірій зоні» / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо сказав спікер штабу АТО Антон Миронович.

«Я не буду коментувати те, що вони там пишуть. Ми не порушували Мінські домовленості і не заходили в «сіру зону». Це все, що я можу сказати»

Раніше на сайті lug-info з`явилася інформація, що нібито українські військові зайняли «сіру зону» на ділянці Донецький-Желобок.

 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+