Слухати

Як злагоджують дії взводу в бойовому розвідувальному дозорі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Як злагоджують дії взводу в бойовому розвідувальному дозорі (ВІДЕО)

24 травня 2017 - 15:29
Курсанти Національної академії сухопутних військ у рамках польового вишколу в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відпрацювали дії взводу в бойовому розвідувальному дозорі


Серед курсантів — чимало учасників АТО, які добре усвідомлюють важливість таких тренувань.

Старший викладач кафедри тактико-спеціальних дисциплін Максим Лісничий говорить, що командир повинен в першу чергу вміти діяти під час ведення розвідки і розуміти, що це.

Після виконання стандартних вправ взвод отримує завдання знищити умовних бойовиків і повернути викрадені ними важливі документи.

При цьому у кожного є свій пункт спостереження, свій сектор обстрілу. На озброєнні військових умовні гранати, боєприпаси. Все буде наближено до реальної обстановки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+