Слухати

Премію з журналістики ім. Кривенка отримав Майкл Щур / Новини на Громадському радіо

Премію з журналістики ім. Кривенка отримав Майкл Щур

25 травня 2017 - 17:10
Про це повідомляє шеф-редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко

Сьогодні, 25 травня, у Львові відбулися урочистості з нагоди вручення щорічної премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці». Цього разу нагороду здобув автор сатиричних телевізійних проектів Роман Вінтонів, також відомий як Майкл Щур.

Премію вручає Школа журналістики УКУ. Її викладач Отар Довженко сказав, що ця премія — за оздоровлення мас-медіа.

Також Отар Довженко додав, що Роман Вінтонів сказав йому, що не розуміє за що йому вручили цю премію.

Проте під час нагородження Роман Вінтонів зазначив, що насправді знає за що — за Майкла Щура. Він зауважив, що насправді він не один, а це образ, що створює команда, двоє присутніх у залі людей — Євген Самойленко і Андрій Кондратенко.

В пам’ять про Олександра Кривенка традиційно була прочитана «Лекція Свободи». Цьогоріч лекцію читав кандидат медичних наук, лікар-психіатр, поет і перекладач з Одеси Борис Херсонський.

Нагадаємо, що премія ім. Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» щорічно вручається у Львові, до дня народження журналіста та редактора Олександра Кривенка. Одночасно з врученням премії виголошується публічна Лекція Свободи пам’яті Олександра Кривенка в Українському католицькому університеті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+