Слухати

Інформація про зупинення сполучення з Росією — фейк / Новини на Громадському радіо

Інформація про зупинення сполучення з Росією — фейк

25 травня 2017 - 10:08
Про це Громадському радіо заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян

За його словами, ніякого рішення з цього приводу на даний момент не прийнято.

«Це фейк наразі, хоча моя особиста думка — таке сполучення треба припинити давно. Як ми знаємо, у 2015 році ми припинили авіаційне сполучення з Росією. Водночас питання автобусного та залізничного сполучення не розглядалося», — сказав він.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що Україна готується до повного переривання залізничного сполучення з РФ. Відповідне повідомлення з посиланням на неназвані джерела подає Комерсант.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+