Слухати

Китай вже не найбільш населена країна (досліження) / Новини на Громадському радіо

Китай вже не найбільш населена країна (досліження)

25 травня 2017 - 21:21
Про це свідчать данні китайського демографа Ю Фуксіан

Індія стала найбільш населеною країною світу. Про це йдеться у дослідженні китайського демографа Ю Фуксіаня, повідомляє Indiatoday.

Дослідник стверджує, що демографічні данні у період з 1989 до 2015 року були недостовірними. Статистика минулого року, за даними Фукасіаня, доводить, що населення Китаю складає 1,29 млрд людей. У той же час в Індії мешкає понад 1,3 млрд людей. Таким чином, наразі Індія - найбільш густонаселена країна в світі.

На противагу цьому дослідженню, демографи Індії та США вважають розрахунки Ю Фуксіаня політизованими. За їхніми даними, кількість мешканців в Індії зможе обігнати Китай не раніше, ніж у 2025 році. 

Відзначимо, Фуксіаня критикував заходи китайського уряду, що  стосувалися планування сім’ї  і попереджав про майбутню кризу старіння для Китаю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+