Слухати

NASA опублікували фото космічної бурі поблизу Сатурну (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

NASA опублікували фото космічної бурі поблизу Сатурну (ФОТО)

25 травня 2017 - 19:29
Фотографії шестикутної космічної бурі на Землі побачать вперше

Космічний апарат Кассіні, який наразі перебуває поблизу Сатурна, сфотографував шестикутний вихор у день сонцестояння.Про це повідомили на сайті NASA Знімки були зроблені на другий день сонцестояння.

pia21 611_hires.jpg

Вихор // Фото: Nasa.gov
Вихор
Фото: Nasa.gov

Таке дивне явище, як сонцестояння, на планеті Сатурн відбувається приблизно раз на 15 земних років. Оскільки зонд Кассіні вийшов на орбіту Сатурна у 2004 році, то такий знімок ми отримали вперше.

Під час місії Кассіні ми стали свідками повної зміни всіх сезонів на Сатурні. Вся система різко змінюється, коли настає літо і закінчується зима,
 — поділилася науковий керівник місії Кассіні, Лінда Спілкер.

pia21 611_fig3.jpg

Вихор // Фото: Nasa.gov
Вихор
Фото: Nasa.gov

pia21 611_hires_0.jpg

Вихор // Фото: Nasa.gov
Вихор
Фото: Nasa.gov

Раніше ми повідомляли, як українець допомагатиме NASA колонізувати Марс?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+