Слухати

Перший за гратами: екс-податківця посадили на 2 місяці / Новини на Громадському радіо

Перший за гратами: екс-податківця посадили на 2 місяці

25 травня 2017 - 13:59
Сергій Шинкаренко не був готовий внести заставу у 100 млн. гривень

Печерський районний суд Києва визначив запобіжний захід колишньому главі Державної податкової адміністрації в Дніпропетровській області Сергію Шинкаренко в 2 місяці арешту з альтернативою у вигляді можливості внесення застави в сумі 100 млн грн., повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таке рішення винесла суддя Печерського районного суду Києва Катерина Москаленко. Слідство вважає, що дії Шинкаренка призвели до збитків для держави у розмірі 2,341  млрд. грн.

Шинкаренко заявив, що не був готовий до такої суми застави і має намір подавати апеляцію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+